Спортивне життя в ЦПТО

Спортивні змагання є невід’ємною частиною навчально-тренувального процесу. Змагання допомагають більш точно та об’єктивно підвести підсумки спортивної роботи за певний період. Вони також слугують ефективним засобом виховання морально-вольових якостей здобувачів освіти ЦПТО, сприяють розвитку почуття колективізму, дисципліни, волі та наполегливості.

Змагання з волейболу серед дівчат

Волейбольні баталії центру професійно-технічної освіти м.Переяслава завершували змагання серед команд дівчат I- III курсів. Це є доброю можливістю для здобувачів освіти показати свою спортивну майстерність, змагаючись отримувати визнання за свої досягнення.
Першими вступили в боротьбу дівчата I курсу групи 15, 17, 19. Матчі були напруженими та емоційними. Перемогу здобула команда групи 19 (кухар,кондитер) : Шерепа А.(капітан), Шинкаренко В., Курилко А, Степанченко В., Рижко М., Миколаєнко Д.
З найкращих гравців була сформована збірна I курсу.
13 грудня відбулися фінальні зустрічі збірних курсів. Вони дали можливість не тільки продемонструвати свої навички, а й розвивати такі важливі якості, як командний дух, лідерство, стратегічне мислення та комунікативні навички.
Гра за 1 місце була напруженою між командами I та III курсів. Що ж допоможе виграти: досвід чи юності запал? І тільки в третій партії з перевагою в 3 очки святкували перемогу волейболістки I курсу :
Шерепа Анастасія (капітан), Шинкаренко В, Курилко А, Степанченко В, Сахно В, Ковтун М, Майборода А, Мельникова Д.
Підготувала та провела суддівство, нагородження викладач фізичної культури Лариса Ладік.
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити такі змагання.

Фінальні ігри з волейболу серед юнаків

7-11.2023р.у ДПТНЗ "ПЕРЕЯСЛАВ -ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЦПТО" відбулися фінальні ігри з волейболу серед юнаків збірних команд 1-3 курсів.За перемогу боролися дві команди першого та другого курсу і третьокурсники.В результаті змагань перше місце виборола команда другого курсу (1) капітан Роман Ткаченко, друге місце у команди першого курсу (2) капітан Максим Нікіфоренко,а третє у другого курсу (2) капітан Даніїл Остапенко.Всі гравці демонстрували високий рівень технічної майстерності та отримали позитивний ефект емоцій.Переможці нагороджені грамотами.Судівство провів Микола Ткаченко.

Illustration

Змагання з волейболу серед юнаків І курсу

28.11.2023року у ДПТНЗ "Переяслав -Хмельницькому ЦПТО" естафету змагань з волейболу перейняли юнаки першого курсу.Заявилось 4 команди,які за коловою схемою боролись за першість на курсі.1 місце виборола команда групи 22 (капітан Богдан Ходан),2 місце у здобувачів освіти групи 21 (капітан Станіслав Горбовий),а 3 місце виборола група 2 (капітан Артем Кононенко).Наступним раундом змагань будуть збірні курсів , а це значить будуть цікаві моменти гри та високий рівень емоцій.

Змагання з волейболу серед юнаків ІІ курсу

20-21.11.2023р.уДПТНЗ"Переяслав-Хмельницькому ЦПТО" продовжуються змагання з волейболу серед юнаків 5 команд другого курсу.Без єдиної поразки до фінішу дійшла команда 13 групи (капітан Роман Ткаченко);друге місце посіла команда 20 групи (капітан Даніїл Остапенко);третє у групи 4 (капітан Роман Дорчинець).Всі гравці демонстрували високий рівень технічної підготовки та бажання перемоги.За результатами змагань сформовані дві збірні команди другого курсу для участі на першість закладу.На наступному тижні в гру вступають першокурсники.Переможці отримали грамоти закладу, які вручив керівник фізичної культури Микола Ткаченко.

Змагання з волейболу

13-15.11.2023 р. у ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО" відбуваються змагання з волейболу в навчальних групах. Фіналом буде першість закладу серед збірних команд І-ІІІ курсів. Змагатимуться юнаки та дівчата усіх курсів за коловою схемою. Першими вже приступили до спортивних баталій юнаки ІІІ курсу, де за перше місце боролись 4 команди. Усі команди показали цікаву технічну та емоційну гру. За результатами всіх зустрічей перемогу виборола команда групи № 8 (капітан Станіслав Конченко). Із сильніших спортсменів сформовано склад збірної ІІІ курсу. Суддівство провів керівник фізичного виховання Микола Ткаченко.